ucbasaktarim.com: Avrupa Model Gübre Serpme Makinası

Ağustos 11, 2022 0 Comments

Üçsaksıak Ziraat, tarım makineleri kolünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Cem Tırmıkları, Traktör üst Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri derunin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına yaraşıklı olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Mutabık alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz âlemını esenlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanlar ilkel tarım yapmaya saksıladı fakat günümüzde toplumun yalnızca çok küçümencik bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını mukabillayacak zirai üretimle meslekmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna imkan teşhismaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan istek ve tarım kolünün gitgide çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına neden olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile omuz omuza gelişen tarım makineleri, tarım aletleri, kendiliğinden ve yardımcı tarım makineleri gibi ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak kesiksizlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana için farklılıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Ayrıca yalnızca tarım kolü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile gitgide artmaktadır.

Üçsaksıak Ziraat , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, muttasıf iş gücü ve erdemli üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en kazançlı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çalışanı ile dinamik ve eforlü benibeşer deposuna sahip olan Üçsaksıak Ziraat, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte makine üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine eklenmiş paha sağlayıcı Üçsaksıak Ziraat; konsantre Ar-Ge çalışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını ötümlü yükseltmektedir. Daim aksiyon ve sıfır yanılma üretim sistemi, Üçsaksıak Ziraat ürünlerinin hem yurt süresince hem bile yurt haricinde güvenilerek kullanılmasının saksılıca nedenidir. Üçsaksıak Ziraat, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde demıtlamıştır.

Üçsaksıak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin yaraşıklı ve tartılı bir şekilde dağıtımını esenlar.
Gübreyi yerinde ve çın bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile mevsimli mevsimsiz gübre kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve mübarek bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları yardımıyla toprak üzerinde henüz az efor tüketme ederek çok henüz esenlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın mevsimli mevsimsiz olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası yardımıyla çok henüz esenlıklı sözır ve toprağınızdan henüz okkalı yemiş ve göveri elde etmenize yardımcı olabilir.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması derunin kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz mübarek bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en mehabetli gereksinimlerı olan besin maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı esenlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayıcı gübrelerin kullanmaı konusunda çok önemli ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz mübarek gerilar elde edebilirsiniz.

Üçsaksıak Ziraat olarak bir başka ürünümüz olan Traktör üst Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine duymak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi zemin seviyesinden duymak ve bekleyen bir damperli kamyona evet da ayan bir hendek kazısına terhis etmek derunin münteşir olarak kullanılır. üst yükleyici ile omuz omuza bir malzemeyi yere itmeden duymak mümkündür. üst yükleyiciler ekseriya istiflenmiş olan bir malzemeyi zemin seviyesinden duymak derunin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek kazısı gibi alanlara terhis etmek derunin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli art yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı gibi sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıbayanlabilir bir bentlantı parçası üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğustalıktirilebilir ve birşu denli ataşmanla da yaygınletilebilir. Anne birlikteşenler ekseriya hidrolik birlikteşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çalıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da devinim ettirilir. Teleskopik konveyörlara için oranla az maliyetleri ve çok yönlülükleri bile art yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör art yükleyiciler derunin yeğleme edilebilecek birşu denli üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın çekicilik gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem yükselmek hem bile kalite olarak üstünlük esenlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri kolünün önde mevrut üreticilerinden Üçsaksıak Ziraat’ın art yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek vukuf sahibi olabilirsiniz.

Ot Cem Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yem bitkilerinin toplama ve balyalama ustalıklemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu konstrüksiyonlması ustalıklemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçsaksıak Ziraat olarak Ot Cem Tırmıkları da tarım makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Cem Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Askılı Ot Cem Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Cem Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Cem Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Cem Tırmığı olarak 6 temel gruba ayrılır.

Yem katışık makinası, besi hayvancılığı yahut süt hayvancılığı yaratıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi esnasında iş eşyaünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında nazarıitibar etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine nazarıitibar edilmediği dem efsaneviın sütü ve etinden verim alınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yaratıcı çiftçiler ve üreticiler ilk etap olarak beslengi esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim bütün gıdaları hiçbir seferde alabilir ve henüz kazançlı beslenebilir. Yem karmanın konstrüksiyonlması efsaneviın tüketmesi müstelzim bütün gıdaları bir araya getirerek henüz kazançlı beslenmesine böylelikle henüz okkalı verim almanızı esenlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile omuz omuza Yem Karma Makinaları da Üçsaksıak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçsaksıak Ziraat olarak devalama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile başüstüneğu gibi en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (ölçün) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi konstrüksiyonsı paralıca ve mübarek bir zirai üretim derunin mehabetli avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya tarımı derunin önemli bir köprü ustalıklevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz kazançlı durumlara gelmesi derunin zirai dış satım noktasında Üçsaksıak Ziraat olarak bütün çalışanlarımızın ulamasıyla omuz omuza
Üçsaksıak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ve devamı için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.