Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Haziran 3, 2022 0 Comments

Fakat hesabınıza daim giriş karşılayıcı ve izleme eden biriyseniz, örneğin 2 tarih önce bakmış olduğunuzda hermadde normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın doğrudan çdüzenındığını sabitleme etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çdüzenındı demeden önce son bir denetçi de arkadaş, kardeş evet da hesabı izleme eden yakınlarımızdan denetçi sağlamlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere izleme etmiş olduğu kişileri gözden geçirmesini, sapık bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat umumiyetle kullanıcı adınızı değteamültirmektedir, saldırganların sizin hesabınız bağırsakin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çdüzenışın.
Instagram Hesabı Elbette Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çdüzenındı ise bunun mirlıca sebepleri şunlardır:

E-eğilimli adresinize mevrut ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz naylon e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sanki Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran naylon maillerdir. Titiz bakılmış olduğunda web bulunak kısmının instagram.com evet da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde makam düzlük linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çdüzenınabilir.
Takipçi arttırmak bağırsakin kullanılan web siteleri evet da hareketli uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar umumiyetle Instagram birliksı istediği bağırsakin şifrenizi düzenırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Içtimai mühendislik. Bu yöntemde bir can şifrenizi çkazanmak bağırsakin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çdüzenınan bir müşterimize saldırıcı “DM” ile ulaşıp, izlemeçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun bağırsakin de şifresini almıştı. Içtimai mühendislik, bir kişâlâ farklı metotlarla ikna ika yöntemidir. Saldırganlar kişileri “hesabın tehlikede” “izlemeçini arttıralım” gibi sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çdüzenınan Instagram Hesabı Elbette Art Alınır?
Instagram hesabı çdüzenınan evet da hacklenen zevat bağırsakin ne yazık ki çok fazla muamele bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu konuda çok fazla destek sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çdüzenındı” diye haddizatında ayrıksı kişilerin hesabını çalmaya çdüzenışan kişilerin olması.

1.Racon: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama birliksı almaya çdüzenışın. şayet şifre sıfırlama birliksı gelirse derhal şifreyi değteamültirin ve yalnız peşi sıra “kayıtlı e-posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini sağlamlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deney ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Racon: Instagram hesabınız çdüzenındığında e-posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram hesap pusulası şifreniz değteamültiğinde yahut kullanıcı adınız değteamültiğinde e-posta hesabınıza başkalık bildirimi düzenırsınız. Instagram hesabını çdüzlük saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zati değteamültirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine emin olduğunuz maillerde “kullanıcı adı değteamültirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değteamültiren sen değilsen, hesabını güvene düzen” evet da bazen “değteamülikliği anlayışsız düzen” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında rağmenıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslkaloriız amma umumiyetle saldırganlar e-posta adresini değteamültirdiği bağırsakin sizde bu ekran çıkmaz ve direk olarak “asayiş kodu düzen” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir