pubg mobile hile satın al

Eylül 3, 2022 0 Comments

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada alan almasının en önemli nedenlerinden biri mangiz ile (UC yöntemiyle) oyun içinde hileışbilgiş mimarilabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle oyun dâhilersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle hileışbilgiş yapabilmek dâhilin oyuna online yöntemlerle mangiz yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile hileışbilgiş yapabilmek o denli kolay değildir. Çünkü bu hizmetlemler dolar kuru üzerinden prosedür mimarildığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok etkili oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek dâhilin evet da oyunda elan fazla silah gücü gibi hilelere esasvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin dâhiline zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini hane ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makalemızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri dâhilin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler dâhilin oyunu elan hayır oynamanızı sağlamlayacak ancak yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere alan mevdutir. Antrparantez bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere de alan mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en ağır olan ve hesabınızın banlanmasına sebep olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi dâhilerindeki sanal paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu sanal paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular oyun içerisinde alan meydan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine esasvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Temaşa içinde satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da diğer oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değhizmettirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada alan meydan UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas aracılığıyla oluşturulduğu dâhilin dâhiline zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel pert verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok ilişik gharabelik ve diğer oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen oyun mimarimcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında cümle oyuncuların nerede olduklarını seyircilere anlatmak dâhilin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü eşhas aracılığıyla bu model hacklenerek kötü fakatçlı olarak oyunlarda kullanılmaya esaslamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak dâhilin sakır sakır yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çhileışmasını engellemeye çhileışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi dâhilin her devir bir minval bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında alan meydan duvarların arkasını müşahede özelliğine ehil olurlar. Eğer rakip bir duvarın arkasında yahut oyunda alan meydan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu şaibe yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz önsında sizi çelimlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakılırsa kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot hareketsiz sözcük gibi görünse de esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, nişangâh dercetmek yahut bir nesneyi nişan dercetmek anlamına gelirken Bot kelimesi, bir hizmetin otomatik olarak mimarilması anlamına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan ittihaz anlamına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.